JUDEȚUL BIHOR: TRAFIC ÎNGREUNAT PE DN 76

Ora: 08:50

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că traficul rutier se desfășoară îngreunat pe DN 76 Oradea – Beiuș, în apropierea localității Hidișelu de Sus, județul Bihor, după ce a avut loc o coliziune între două autoturisme. În urma accidentului, patru persoane necesită îngrijiri medicale.

Se estimează reluarea circulației rutiere în condiții normale după ora 09:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *