SOCANT !! Inca o persoana a mai DECEDAT in urma incendiului din Colectiv !! Vezi la ce numar s-a ajuns !!
O altă tânără rănită în incendiul din clubul Colectiv a murit, duminică seara, la o clinică din Germania. Numărul celor care şi-au pierdut viaţa în tragedie ajungând la 61.
Ioana Raluca Pănculescu, de 36 de ani, a fost transportată în urmă cu o lună la o clinică din Germania de la Spitalul Bagdasar Arseni, cu un avion militar. Anunţul a fost făcut de familia tinerei şi confirmat de Ministerul Sănătăţii.
De profesie psiholog, ea îşi pieduse ambii părinţi în urmă cu mai mulţi ani. Pentru că Goodbye to Gravity era una din formaţiile sale preferate, a mers în clubul Colectiv pentru lansarea albumului “Mantras of War” cu mai mulţi prietenii.
Sursa : mediafax
